Kraina miłością i mlekiem płynąca

 

Jesteśmy różne… każda z nas inna. Mamy swoje pasje, zawody, różne zajęcia… Łączy nas jedno – kiedy jesteśmy Mamami, wszystkie występujemy w tej samej, bo najważniejszej dla nas roli życiowej ♥ …w roli Mamy!

Jakiś czas temu zwróciła się do mnie Marzena Lasocka, fotograf, z zapytaniem czy zgodziłabym się udostępnić park do sesji zdjęciowej. Pani Marzena jest jednym z uczestników projektu fotograficznego non profit „Kraina Mlekiem i Miłością płynąca”, dla którego wykonuje zdjęcia mające promować karmienie naturalne. Szukając odpowiedniego anturażu dla swoich dwóch urokliwych modelek, karmiącej mamy Pauliny Niemińskiej-Momot z córeczką Lilką, trafiła na moją stronę www.radoniedwor.pl i spodobało jej się to co zobaczyła. Oczywiście zgodziłam się z wielką radością i wczoraj, w środę 13 kwietnia, wszystkie trzy panie zajechały przed dwór. Mimo, iż w powietrzu wisiała wilgoć i dzień był pochmurny, momentami tylko z niewielkimi przejaśnieniami, zdjęcia wyszły urokliwe wielce. Trzeba bowiem wiedzieć, że w fotografii takie światło jest o wiele bardziej atrakcyjne aniżeli pełne, jaskrawe słońce, i park ze swoimi krzewami o drobnych listeczkach, kwitnącymi mirabelkami i poszyciem pełnym żółtego ziarnopłonu miał przez to na sobie jakby seledynową poświatę. Widząc takie światło i dwie wdzięczne modelki nie umiałam się powstrzymać i dołączyłam do grupy ze swoim aparatem. Tutaj zamieszczam zdjęcia wykonane przeze mnie, pani Marzena z pewnością niebawem zamieści swoje na stronie http://www.mlekiemimiloscia.pl  Całej trójce serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas i za to, że dzięki nim park radoński przez te kilka godzin stał się krainą mlekiem i miłością płynącą.

_DSC7908

_DSC7884 _DSC7924 _DSC7934 _DSC7947 _DSC7981 _DSC8023

Zostaw odpowiedź.

Możesz używać następujących znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>